Брокбізнес БЦ КвадратКаталог партнеров » Услуги


Брокбізнес БЦ Квадрат - Партнер дисконтного клуба Черновцов - eCity Club  Скидки, распродажи, акции, магазины в Черновцах

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» працює на ринку страхування з 1993 року і за час роботи набула значного досвіду, зайнявши стійкі позиції серед найбільш динамічних компаній на ринку страхування. Сьогодні Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» входить до складу великих страхових компаній України, має членство та входить до Президії Моторного (транспортного) страхового бюро України, є членом Ядерного Страхового Пулу України та Федерації Страхових Посередників України, входить в Раду Будівельного Страхового Пулу. У 2009 році після реструктуризації Ліги страхових організацій України вийшла з Правління та увійшла до складу Координаційної Ради Ліги, членами якої є найбільші страхові компанії України.


У 2009 році компанія першою на страховому ринку України отримала Сертифікат відповідності системи менеджменту якості ISO у новій четвертій версії 9001:2008. Національне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» у 2009 році підвищило наданий раніше високий кредитний рейтинг до рівня uabbb- з прогнозом «стабільний».


Фінансові показники за 2009 рік свідчать про те, що не дивлячись на економічні катаклізми компанія продовжує активно розвиватися, не лише не знижуючи, а навпаки, підвищуючи свої валові збори. До головних фінансових показників, які характеризують діяльність страховика, слід віднести: валові надходження – 252,9 млн. грн.; сформовані страхові резерви (01.01.2010) – 99,4 млн. грн.; активи страхової компанії (01.01.2010) – 234,6 млн. грн.; валові страхові виплати – 86,8 млн. грн.


Стрімке зростання включає ряд напрямків: чітка стратегія розвитку та ефективний моніторинг поставлених цілей та завдань; затверджена ідеологія розвитку регіональної мережі та мережі агентських продажів; зважена кадрова політика, висококваліфікований персонал та система мотивації; постійна робота Центру навчання та підвищення кваліфікації фахівців компанії; висока якість обслуговування та систематична робота з поліпшення технології страхових виплат; реалізація вимог міжнародного стандарту менеджменту якості ISO 9001:2008; висока ліквідність, відвертість, клієнтоорієнтованість.


Прагнучи бути ближче до клієнтів, Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» постійно підсилює свою присутність в регіонах, розвиваючи свою мережу філій, насамперед в тих регіонах, де спостерігається стабільне економічне зростання. На сьогоднішній день – це 41 філія та розвинена мережа відділень та відділів продажів по всій території України. Компанія є надійним партнером провідних банків України: АТ «Брокбізнесбанк», ВАТ «Ощадбанк», Український експортно-імпортний банк, ВАТ "БМ Банк", ВАТ "Айстра Банк".


Нашими клієнтами є багато відомих українських компаній, такі як: Міжнародні авіалінії України, авіакомпанія «Аеросвіт», Міністерство фінансів України, Конституційний суд України, Верховний Суд України, Державна податкова адміністрація, ВАТ «Славутич», ВАТ «Концерн Стірол» Українська залізниця (Донецька, Львівська, Придніпровська, Південна та Південно-західна), ЗАТ Нафтова інвестиційна компанія Лісичанська, Аеропорт «Бориспіль», Нікопольський трубопрокатний завод, Харківський тракторний завод, Новокраматорський металургійний завод, заводи «Дніпрошина» та ім. Петровського (Дніпропетровськ), машинобудівний завод «ФЕД» та «Електротяжмаш» (Харків), ВАТ «Титан Україна» (Крим) «Сумихімпром», «Укрросметал», ЗАТ «Донецьксталь», нафтова компанія «TNK-BP Commers», ВАТ «Нібулон», мережа супермаркетів «Пік» (Дніпропетровськ), корпорація «FOZZY Group» та інші.


Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має 38 ліцензій, з них 17 на добровільні, 11 на обов'язкові та 10 на обов'язкові державні види страхування. Компанія надає повний спектр страхових послуг та працює у класичному сегменті страхування. Портфель страхових продуктів включає більше ніж 50 продуктів.


Компанія завжди відкрита до співпраці, демонструючи індивідуальний підхід до кожного клієнта, має активні ділові зв'язки та високопрофесійний колектив, який здатний зрозуміти потреби клієнта та щонайкраще врахувати його потреби. Своїм партнерам ми завжди готові надати значні знижки та пільгові умови страхування.


Наша компанія не збирається зупинятися на досягнутому, а планує подальший свій розвиток, надаючи клієнтам професійні послуги. Ми прагнемо виправдати репутацію компетентної та надійної компанії, запроваджуючої новаторські підходи до побудови пропозицій для клієнтів. Компанія знаходиться в стані постійного самоудосконалення.


Адреса: м. Чернівці, вул. Головна, 122А, БЦ Квадрат, офіс 211

Телефон: (0372) 58-78-98, (095) 365-35-90, (050) 380-78-70

Режим роботи: пн.-пт. 9:00 - 18:00, вих.: сб,нед


Брокбізнес БЦ Квадрат - Партнер дисконтного клуба Черновцов - eCity Club  Скидки, распродажи, акции, магазины в Черновцах


Знижка по дисконтній картці «eCity Club»

Добровільні види страхування: - 5%Заказать карточку


Владельцам картПартнерамПодписка на новости

Я хочу получать рассылку о клубных акциях, розыгрышах призов и новостях клуба:


Rambler's Top100 Яндекс цитирования